Digital positioner with display and indicator
Code: D3XNU-K23PVA-Z4SX
Supplier: Flowserve-Gestra Price: Contact
US1000-00 DIGITAL INDICATING CONTROLLER Yokogawa DIGITAL INDICATING CONTROLLER Detail Add to basket
UT150-RN-AL Temperature Controller Yokogawa Temperature Controller Detail Add to basket
UT150-RR Temperature Controller Yokogawa Temperature Controller Detail Add to basket
UT321-00 DIGITAL INDICATING CONTROLLER Yokogawa DIGITAL INDICATING CONTROLLER Detail Add to basket
68816-2-0002-644 Positioning controller KE 3 ABB Positioning controller KE 3 Detail Add to basket
1008620 Electropneumatic Positioner Samson Type 4763 Electro pneumatic Positioner Explosion protection II 2 G Ex ia IIC T6 acc. to A TEX; Lever I (length 40 to 127 mm ); Spring 2 (30 mm travel, split range 15mm); Pneumatic connections ISO 228/1 - G 1/4; Electrical connection: Cable gland M20 x 1.5, blue (plastic); Type 6109 i/ p Module ; Reference variable 4-20 mA ; Packed Custom s tariff number: 90328100 Country of origin: Germ any Weight/each: 1,200 kg - Weight/Pos.: 2,400 kg Detail Add to basket
1008619 Electropneumatic Positioner Samson i/ P Positioner Type 4763 Intrinsically safe Ex II 2 G Ex ia IIC T6 according to ATEX L l eve r le ngth : 40 .. . 12 7 mm Spring 1 (stroke 15 m m) pneum atic connections ISO 228/1 G 1/4 Electrical connection Cable gland M20x 1.5, blue (plastic) with i / p module Type 6109 Com mand variable 4-20 mA Detail Add to basket
1010624 Electropneumatic Positioner Samson Type 3277 Pneumatic Actuator 15 mm operating travel; Type 3277, diaphragm area 350 cm ²; Diaphragm material NBR; Loading pressure connection: ISO 228-1 G thread; Bench range 1.4 to 2.3 bar; Fail-safe action "Stem extends" Custom s tariff number: 84818087 Country of origin: Germ any Weight/each: 6,500 kg - Weight/Pos.: 6,500 kg Detail Add to basket